Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електро двигуна в ролети Київ, заміна двигуна

Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електро двигуна в ролети Київ, заміна двигуна

Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електро двигуна в ролети Київ, заміна двигуна від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 600 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електродвигуна в ролеті Київ, заміна двигуна.

Електропривод надає руху полотно рольставні. Управління електроприводом здійснюють за допомогою вимикачів (клавішних, поворотних, замкових) або пристроїв дистанційного керування. Електропривід може бути обладнаний системою аварійного відкривання - дана система дозволяє відкривати рольставні вручну за допомогою коміра в умовах відсутності електроживлення.

Згодом можуть виникнути деякі проблеми в роботі ролет. Збій двигуна ролети відбувається через перепад напруги в мережі, і в 33% випадках двигуни рольставен виходять з ладу не тільки через перепади напруги в мережі, а через: негоди на вулиці, неякісної установки, знос двигуна, знос і поломка механізмів і вузлів рольставні.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт
Дивіться також