Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електро двигуна в ролети Київ, заміна двигуна

Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електро двигуна в ролети Київ, заміна двигуна

Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електро двигуна в ролети Київ, заміна двигуна від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 600 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Налаштування електричних ролет Київ, ремонт електро ролет, заміна електродвигуна в ролеті Київ, заміна двигуна.

Електропривод надає руху полотно рольставні. Управління електроприводом здійснюють за допомогою вимикачів (клавішних, поворотних, замкових) або пристроїв дистанційного керування. Електропривід може бути обладнаний системою аварійного відкривання - дана система дозволяє відкривати рольставні вручну за допомогою коміра в умовах відсутності електроживлення.

Згодом можуть виникнути деякі проблеми в роботі ролет. Збій двигуна ролети відбувається через перепад напруги в мережі, і в 33% випадках двигуни рольставен виходять з ладу не тільки через перепади напруги в мережі, а через: негоди на вулиці, неякісної установки, знос двигуна, знос і поломка механізмів і вузлів рольставні.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт