Ремонт електро ролет Київ, ремонт електро ролет Київ

Ремонт електро ролет Київ, ремонт електро ролет Київ

Ремонт електро ролет Київ, ремонт електро ролет Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 600 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ролети є практичними, зручними та довговічними виробами в тому випадку, якщо дотримуються всіх норм виробництва, монтажу та експлуатації. Якщо Ваші ролети з якоїсь причини завдають Вам незручності – зателефонуйте нам!
Наші фахівці детально проконсультують Вас щодо догляду за Вашими ролетами, нададуть ефективні рекомендації щодо експлуатації та обслуговування.
З необхідністю ремонту сьогодні доводиться мати справу порівняно нечасто. Дороге обладнання та якісні матеріали, що використовуються у виробництві, дозволяють виготовляти надійну та довговічну продукцію. Однак конкуренція на ринку змушує невеликі компанії економити на якості виробництва та монтажу на догоду іншим можливим перевагам. Якщо фахівці з встановлення ролетів виконали свою роботу недбало або при виробництві був допущений шлюб, то ремонт ролет в даному випадку - необхідність, яка не залежить від ваших бажань. Чим швидше після виявлення поломки буде виконано ремонт, тим меншу суму він вам обійдеться.
044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт