Термінове відкриття ролети, заміна замку в ролети, замок на ролету

Термінове відкриття ролети, заміна замку в ролети, замок на ролету

Термінове відкриття ролети, заміна замку в ролети, замок на ролету від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
Ціну уточнюйте
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Замки на ролети ригельні, це механічні, найпоширеніші та зручніші у використанні недорогі замки для ролетів.
Замок у нижню планку застосовується з усіма видами механічного керування. У нижню планку полотна рольставні вбудовується замок із ключем. Принцип дії аналогічний бічним засувкам (при повороті ключа ригельна пластина розсувається і рольставні замикаються), але щоб відкрити або замкнути рольставню потрібен ключ.

Якщо Ви втратили ключі від замку ролети або замок заклинив і Ви не можете потрапити в магазин, кіоск, офіс не впадайте у відчай наші майстри швидко прийдуть до Вас на допомогу.

Два види замків для захисних ролет: з плоским ключем та з хрестовим ключем. За наявності інформації про ваш ключ від захисної ролети, наші фахівці визначать якого виробника встановлено замок. Приїдуть до Вас з потрібним замком та зроблять ремонт ролет із заміни замку в найкоротший час.

Аварійне розтин та ремонт ролет у найкоротші терміни.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
заміна ригельного замку, ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт