Терміновий ремонт ролет Київ, терміновий ремонт ролет Київ

Терміновий ремонт ролет Київ, терміновий ремонт ролет Київ

Терміновий ремонт ролет Київ, терміновий ремонт ролет Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Наша компанія здійснить терміновий ремонт ролет, наші сервісні майстри будуть у Вас протягом 1-2 годин і усунуть поломку, виконають необхідну заміну деталей.

Терміновий ремонт ролет - ідеальний вихід із надзвичайних ситуацій. Погодьтеся, ситуації бувають різні, ви не можете відкрити магазин, вітрину або навпаки закрити і піти спокійно додому. Наша компанія здійснить терміновий ремонт ролет, наші сервісні майстри будуть у Вас протягом 1-2 годин і усунуть поломку, виконають необхідне регулювання та заміну деталей. Наша компанія працює з ролетними конструкціями будь-якого ступеня складності та будь-якого виробника. Колосальний досвід наших спеціалістів дозволить здійснити ремонт будь-якої складності за один день.
В цілому, терміновий ремонт ролетів - ідеальне рішення, що дозволяє вам заощадити такий дорогоцінний час і знову знайти затишок, комфорт і спокій. Не витрачайте даремно свій час, не намагайтеся відремонтувати поломку самостійно. Адже лише допомога кваліфікованого спеціаліста, яким є кожен співробітник нашої компанії, допоможе вам повернути працездатність ролетів. Рівень сервісу нашої компанії, а також багаторічний досвід роботи з ролетними системами дозволяють гарантувати якість і швидкість виконання робіт.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт