Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, ремонт рольставен

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, ремонт рольставен

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, ремонт рольставен від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ми раді запропонувати Вам повний комплекс послуг, пов'язаний з монтажем, обслуговуванням та ремонтом захисних ролет.

Рольставні відомих виробників досить надійні, проте, в деяких випадках може знадобитися їх ремонт. Якщо сталася поломка захисних ролет або спостерігається їхня нестабільна робота, викличте наших фахівців: ми зробимо діагностику складових частин і механізмів ролетів і виявимо причини їхньої поломки.
Досвідчені майстри впораються з будь-якими проблемами з ремонту ролетів у мінімальні терміни та з мінімальними витратами. У нашій роботі ми використовуємо лише якісні матеріали та деталі, що дозволяє нам давати гарантію 100% якості не на один місяць. Крім проведення безпосередньо самих робіт з ремонту ролетних систем, ми зробимо попередню діагностику конструкції, а також дамо інструкції щодо правильного догляду. З нашою компанією Ваші ролети знайдуть друге життя.

044-228-62-66, -063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт