Чи не піднімається ролети, не піднімається на шнурі захисна ролета, заміна авто замків

Чи не піднімається ролети, не піднімається на шнурі захисна ролета, заміна авто замків

Чи не піднімається ролети, не піднімається на шнурі захисна ролета, заміна авто замків від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 550 ₴
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Не піднімається ролета, не піднімається на шнурі захисна ролета, заміна авто замків.

Шнуровий тип управління захисною ролетою – це найпростіший вид приводу. Полотно ролети піднімається і опускається рахунок натягу мотузки (шнура). Однією з причин неможливого підняття полотна захисної ролети є поломка авто замків. Ролетні замки розташовані у нижній планці ролетного полотна. При опусканні ролети металевий трос послаблює і направляючі відкриваються замки, тим самим перешкоджаючи відкривання захисного ролета зовні. Після закінчення часу пружинки автоматичних замків приходять за придатність, і тим самим вимагаючи ремонт ролет.

Телефонуйте в наш Сервісний центр і наші майстри оперативно та недорого відремонтують або замінять потрібні комплектуючі на Вашому ролеті.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт