Ремонт полотна в захисній ролети, ремонт ролети в Києві, ремонт ролет

Ремонт полотна в захисній ролети, ремонт ролети в Києві, ремонт ролет

Ремонт полотна в захисній ролети, ремонт ролети в Києві, ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролетів, замків, заміна шнурів, двигунів, ламелей.

-якісний ремонт ролет, заміна шнурів, ремонт та заміна ригельних замків;
-Регулювання, заміна двигуна;
-заміна ламелей, заміна напрямних;
Ми цінуємо свою роботу і для нас важливо, щоб, якось звернувшись до нас за допомогою, Ви назавжди зберегли бажання звернутися до нас знову.
Фахівці нашої компанії проведуть комплексний ремонт ролетів у Києві та їх модернізацію, заміну ручних ролет на електричні. Також ми готові замінити Ваш старий двигун на новий. Основні фактори, що впливають на проживання ролет: Головний, це вибір матеріалів і якість монтажу ролетних конструкцій. Далі існує можливість появи проблем при сторонньому ударі: вм'ятини, сколи тощо. Важливим фактором є якість складання ролетних конструкцій при виробництві, це також впливає на терміни проведення ремонту ролет. На сьогоднішній день, більшість матеріалів мають сертифікати і проходять випробування на міцність.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт
Дивіться також