Ремонт полотна в захисній ролети, ремонт ролети в Києві, ремонт ролет

Ремонт полотна в захисній ролети, ремонт ролети в Києві, ремонт ролет

Ремонт полотна в захисній ролети, ремонт ролети в Києві, ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролетів, замків, заміна шнурів, двигунів, ламелей.

-якісний ремонт ролет, заміна шнурів, ремонт та заміна ригельних замків;
-Регулювання, заміна двигуна;
-заміна ламелей, заміна напрямних;
Ми цінуємо свою роботу і для нас важливо, щоб, якось звернувшись до нас за допомогою, Ви назавжди зберегли бажання звернутися до нас знову.
Фахівці нашої компанії проведуть комплексний ремонт ролетів у Києві та їх модернізацію, заміну ручних ролет на електричні. Також ми готові замінити Ваш старий двигун на новий. Основні фактори, що впливають на проживання ролет: Головний, це вибір матеріалів і якість монтажу ролетних конструкцій. Далі існує можливість появи проблем при сторонньому ударі: вм'ятини, сколи тощо. Важливим фактором є якість складання ролетних конструкцій при виробництві, це також впливає на терміни проведення ремонту ролет. На сьогоднішній день, більшість матеріалів мають сертифікати і проходять випробування на міцність.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт