Ремонт ролетів Київ, ремонт автомобiлiв ролет Київ, ремонтуємо ролети

Ремонт ролетів Київ, ремонт автомобiлiв ролет Київ, ремонтуємо ролети

Ремонт ролетів Київ, ремонт автомобiлiв ролет Київ, ремонтуємо ролети від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Основною причиною, яка призводить до поломки ролетів, є те, що ролети часто встановлюються низько кваліфікованими фахівцями. Через порушення, допущені під час монтажу, профіль деформується, ламелі починають затирати, у шнурах з'являються розриви, ключі в замках ламаються, всі ці проблеми призводять до неправильної роботи ролети. Наш Сервісний центр готовий виправити всі недоліки за прийнятною ціною і в зручний для Вас час.

Наші досвідчені фахівці швидко виявлять причину поломки ролетної конструкції, усунуть всі несправності в короткий термін і допоможуть не допустити повторних поломок. Таке обслуговування включає ряд послуг, які пропонують заміну та ремонт замків, заміну ламелів, переробку управління, заміну шнура та усунення інших несправностей. Під час проведення ремонту має на меті відновлення нормальної працездатності ролети та продовження терміну її експлуатації.

Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо вирішити Вашу проблему.

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт