Ремонт захисних ролет Київ, ремонт ролети, ремонт ролети Київ

Ремонт захисних ролет Київ, ремонт ролети, ремонт ролети Київ

Ремонт захисних ролет Київ, ремонт ролети, ремонт ролети Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Виконуємо ремонт захисних ролет всіх видів та виробників.

Ролети – це дуже надійна та міцна конструкція. Але, як і будь-який інший механізм, ролети схильні до природного зносу. Можливе також випадкове або навмисне пошкодження як полотна, так і інших елементів. Ремонтом ролет може займатися лише досвідчений фахівець, який має всі необхідні знання та вміння. У будь-якому випадку, якщо у Вас виникли проблеми з подальшою експлуатацією ролет, необхідно звернутися до нашого Сервісного центру.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт