Ремонт ролет Київ, ремонт ролет Київ без вихідних, ремонт ролетів Київ і область

Ремонт ролет Київ, ремонт ролет Київ без вихідних, ремонт ролетів Київ і область

Ремонт ролет Київ, ремонт ролет Київ без вихідних, ремонт ролетів Київ і область від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Самостійний ремонт або зміни в конструкції ролет звільняють виробника від гарантійних зобов'язань.

У процесі експлуатації ролетних систем нерідко виникають несправності, в такому разі не завжди існує необхідність купівлі нової ролети, а набагато вигіднішим і доступнішим варіантом може бути ремонт ролет, який буде здійснено професіоналами своєї справи, які є співробітники нашої компанії. Кваліфіковані менеджери нашої компанії дадуть відповідь на всі питання, які вас цікавлять, грамотно проконсультують по виду ремонтних робіт вашого типу ролет, і зроблять попередній прорахунок вартості робіт. Фахівці приїдуть до вас на об'єкт і зроблять діагностику, здійснять ремонт ролетів відразу ж на об'єкті, а якщо причину поломки усунути не вдається, проінформують про терміни ремонту та підсумкову вартість робіт.
Окрім ремонту ролет та їхнього сервісного обслуговування, наша компанія проводить модернізацію встановленого обладнання, серед яких автоматизація керування ролетом, дублювання автоматичних приводів ручними, повна заміна приводів автоматичних ролет, а також заміна окремих полотен. Також нашими спеціалістами виконуються роботи з посилення захисту та безпеки експлуатації ролет, провадиться перепрограмування брелків. Кваліфікований персонал, співпраця з провідними виробниками ролетних систем, гарантія на ремонтні роботи, прийнятна цінова політика, індивідуальний підхід до кожного клієнта.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт