Терміновий ремонт ролет Київ, ремонт ролет Київ, ремонт ролети в Києві швидко

Терміновий ремонт ролет Київ, ремонт ролет Київ, ремонт ролети в Києві швидко

Терміновий ремонт ролет Київ, ремонт ролет Київ, ремонт ролети в Києві швидко від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Наша компанія здійснює терміновий ремонт ролет, наші сервісні майстри будуть у Вас протягом 1 години та усунуть поломку, виконають необхідну заміну деталей.

Терміновий ремонт ролет - ідеальний вихід із надзвичайних ситуацій. Погодьтеся, ситуації бувають різні, ви не можете відкрити магазин, вітрину або навпаки закрити і піти спокійно додому. Наша компанія здійснить терміновий ремонт ролет, наші сервісні майстри будуть у Вас протягом 1 години і усунуть поломку, виконають необхідне регулювання та заміну деталей. Наша компанія працює з ролетними конструкціями будь-якого ступеня складності та будь-якого виробника. Колосальний досвід наших спеціалістів дозволить здійснити ремонт будь-якої складності за один день.
В цілому, терміновий ремонт ролетів - ідеальне рішення, що дозволяє вам заощадити такий дорогоцінний час і знову знайти затишок, комфорт і спокій. Не витрачайте даремно свій час, не намагайтеся відремонтувати поломку самостійно. Адже лише допомога кваліфікованого спеціаліста, яким є кожен співробітник нашої компанії, допоможе вам повернути працездатність ролетів. Рівень сервісу нашої компанії, а також багаторічний досвід роботи з ролетними системами дозволяють гарантувати якість і швидкість виконання робіт.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт