Ремонт ролети, ремонт захисної ролети, ремонт рольставен, ремонт ролети в Києві.

Ремонт ролети, ремонт захисної ролети, ремонт рольставен, ремонт ролети в Києві.

Ремонт ролети, ремонт захисної ролети, ремонт рольставен, ремонт ролети в Києві. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Наша компанія проводить комплексний ремонт ролетів, замінить деталі, працівники приберуть деренчання, проведуть діагностику ролетів усіх механічних деталей. Завдяки професійному підходу наших співробітників до роботи, Ви швидко забудете, що означає труднощі під час експлуатації, сторонні звуки та погане відкриття ролети.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт