Заміна інерційної пружини в ролети, заміна пружини на ролети, ролетні пружина, ролетні пружини.

Заміна інерційної пружини в ролети, заміна пружини на ролети, ролетні пружина, ролетні пружини.

Заміна інерційної пружини в ролети, заміна пружини на ролети, ролетні пружина, ролетні пружини. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
Ціну уточнюйте
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Пружинно-інерційний механізм є пружиною, вбудованою у вал. Дозволяє досить легко піднімати та опускати ролетне полотно, фіксує його у піднятому стані. Найбільш поширене керування ролетами вручну (ставиться на більш ніж 80% ролет з механічним приводом). Поєднує в собі простоту та надійність.

Для керування ролетою даного типу необхідний доступ до ролетного полотна з вулиці, потрібне замикання ригельним замком зовні.

Якщо при підйомі полотна ролета впирається і не піднімається, як щось заважає, тоді в цьому випадку буде потрібно заміна пружини, оскільки підозра на її розрив, або неякісний профіль полотна який від'єднався від фіксуючих елементів.

Наші майстри зроблять якісні ремонтні роботи із заміни пружини, а також діагностику загального стану ролети.

У зв'язку з професіоналізмом наших майстрів ми на всі види робіт надаємо Гарантію!

Телефонуйте до нас, ми будемо раді допомогти Вам!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
пуско-налагоджувальні роботи
Тип послуги
ремонт