Ремонт захисних ролет по Київській області, ремонт ролет за містом

Ремонт захисних ролет по Київській області, ремонт ролет за містом

Ремонт захисних ролет по Київській області, ремонт ролет за містом від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 200 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт захисних ролет Київської області, ремонт ролет за містом, ремонт захисної ролети недорого Київ та область.

Рольставні (захисні ролети) – це складні конструкції, керовані механічними або електричними приводами. Зазвичай рольставні встановлюють у віконних та дверних отворах з метою захисту від сонячного світла, сторонніх поглядів, вітру, шуму, пилу та несанкціонованого доступу до приміщення.
Ролети часто встановлюють усередині приміщень як перегородки або як обмежувачі проходу. Але згодом, як і будь-який механізм, вимагають догляду та ремонту.
Ми виконуємо ремонт ролетних конструкцій будь-якої складності за недорогою, помірною вартістю. Наші досвідчені майстри проводять ремонт ролетів у Києві та Київській області, здійснюючи виїзд за вашою адресою.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт