Автоматичні ролети ремонт Київ, механічні ролети Київ

Автоматичні ролети ремонт Київ, механічні ролети Київ

Автоматичні ролети ремонт Київ, механічні ролети Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролетного полотна київ, рихтування полотна ролети, ремонт полотна на ролет Київ.

Пошкодження полотна ролети – одна досить поширена поломка. В цьому випадку треба зробити рихтування або замінити ламелі ролети.

Системи захисних ролетів - це полотна, які зібрані з окремих елементів (т.зв. ламелі - металопластикові секції), з'єднані один з одним і можуть пересуватися вгору-вниз по бокових напрямних. Системи встановлюються для забезпечення захисту різних за розміром дверей і вікон. Говорячи простими словами, ролети – це сучасна альтернатива традиційним віконницям або ґратам. У цих виробів велика кількість переваг, які є абсолютно безперечними. Насамперед, встановивши ролети, ви отримуєте захист офісу чи будинку від вандалізму, крім того, ізолюєте приміщення від чужих очей (дуже актуальний момент для тих приміщень, які розташовані на першому поверсі чи цоколі будинку).

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт