Терміновий ремонт ролети, терміновий ремонт ролет, терміновий ремонт рольставен в Києві.

Терміновий ремонт ролети, терміновий ремонт ролет, терміновий ремонт рольставен в Києві.

Терміновий ремонт ролети, терміновий ремонт ролет, терміновий ремонт рольставен в Києві. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Часто приїзд майстра неможливо замовити того ж дня. Наприклад, клієнт дзвонить до компанії, але в наявності немає вільних бригад. При цьому замовнику пропонують здійснити ремонт через пару днів. Як правило, цей час не влаштовує клієнта і ремонт ролет потрібен терміново, оскільки клієнт не може виїхати на роботу, відкрити гараж, офіс або увійти в якесь важливе приміщення. Або того гірше — відкласти ремонт ролет неможливо, бо не вдається закрити магазин чи банк, а отже, об'єкт перебуватиме під загрозою.
Пропонуючи вам послугу Терміновий ремонт ролет, наша компанія зіткнулася з подібними ситуаціями у повсякденному житті, і ми усвідомили необхідність створення нової послуги. Для Вас ми працюємо без свят та вихідних.
Наші фахівці швидко приїдуть, протягом 1-2 години з моменту дзвінка, визначать причину поломки, і виконають ремонт ролет.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт
Дивіться також