Ремонт електричної ролети, заміна ригелів на ролети, заміна вішалок на ролети, перекіс ролети.

Ремонт електричної ролети, заміна ригелів на ролети, заміна вішалок на ролети, перекіс ролети.

Ремонт електричної ролети, заміна ригелів на ролети, заміна вішалок на ролети, перекіс ролети. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 600 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт електричної ролети, заміна ригелів на ролеті, заміна вішалок на ролеті, перекіс ролети.

Електропривод надає руху полотно рольставні. Управління електроприводом здійснюють за допомогою вимикачів (клавішних, поворотних, замкових) або пристроїв дистанційного керування. Електропривід може бути обладнаний системою аварійного відкривання - дана система дозволяє відкривати рольставні вручну за допомогою коміра в умовах відсутності електроживлення.

Згодом можуть виникнути деякі проблеми в роботі ролет. Збій двигуна ролети відбувається через перепад напруги в мережі, і в 33% випадках двигуни рольставен виходять з ладу не тільки через перепади напруги в мережі, а через: негоди на вулиці, неякісної установки, знос двигуна, знос і поломка механізмів і вузлів рольставні.

Якщо у Вас не піднімається полотно або видно явний перекіс полотна ролети. Найчастіше це свідчить, що стався обрив ролетних ригелів, вішалок. Ламаються в основному ригеля (білі пластикові тримачі присутні в рольставнях з електроприводом і рольставнях з карданом) через неякісний монтаж, неправильне регулювання двигуна, зледеніння полотна рольставні, попадання під полотно стороннього предмета і кручення ручки кардана не в тому напрямку. Подальша експлуатація ролети за наявності однієї вішалки призведе до розтягування ролетного профілю, що загрожує заміною цілого ролетного полотна.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт