Ремонт ролети, ремонт ролет, ремонт захисних ролет Київ, ремонт ролет, ремонт ролет, терміновий ремонт ролет

Ремонт ролети, ремонт ролет, ремонт захисних ролет Київ, ремонт ролет, ремонт ролет, терміновий ремонт ролет

Ремонт ролети, ремонт ролет, ремонт захисних ролет Київ, ремонт ролет, ремонт ролет, терміновий ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 650 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Наша компанія працює у сфері встановлення та ремонту захисних ролет достатню кількість часу, тому ми знаємо про зашитні ролети все - про їх встановлення, особливості конструкції та можливі неполадки. Але найголовніше – як за короткий термін і якісно усунути несправність. Для ремонту ми використовуємо найсучасніші інструменти. Якщо Ви не замовляли монтаж ролетів у нашій компанії, це не привід для занепокоєння. Ми візьмемо турботу про якісний ремонт незалежно від того, де були куплені і ким були встановлені захисні ролети. Крім ремонту ролетів, наші фахівці відрегулюють ролети відповідно до необхідних вимог до їх експлуатації.

Викликавши наших фахівців, Ви отримуєте наступні переваги: • Швидкий виїзд бригади та діагностика несправностей; • Оперативний та якісний ремонт ролетів. У 90% випадків ремонт захисної ролети проводиться на місці, так як у майстрів є всі необхідні комплектуючі та інструменти для ремонту. Якщо деталі немає (електродвигуна, ламелей і т.д), робиться її замовлення – у разі всі роботи не займуть дуже багато часу; • При ремонті використовуються оригінальні деталі та комплектуючі від провідних виробників цієї продукції; • Професійні співробітники нашої компанії нададуть, якщо це потрібно, вичерпну консультацію щодо подальшої експлуатації ролетів; • Ремонт ролет здійснюється за цілком прийнятними цінами.

Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо вирішити Вашу проблему.

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
заміна ригельного замку, пуско-налагоджувальні роботи, сервісне (технічне) обслуговування
Тип послуги
ремонт