Автоматичні ролети ремонт Київ, електричні ролети ремонт

Автоматичні ролети ремонт Київ, електричні ролети ремонт

Автоматичні ролети ремонт Київ, електричні ролети ремонт від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 500 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ми виконуємо ремонт, як правило, у зручний для вас час і якнайшвидше за часом, телефонуйте, і ми постараємося приїхати і полагодити вашу ролету.

Ламаються ролети з кількох причин. Неправильний монтаж, неправильне складання, погодні фактори, зношування рухомих деталей або злом ролети з метою проникнення всередину приміщення. Будь-яка ролета складається з кількох основних систем: полотно, що складається з ламелей, що власне і захищають віконний або дверний проріз, короба з механізмом підйому полотна та пристрою керування, наприклад, кнопкою, у разі електричного керування або касетою зі шнуром або просто коміром.
Найчастіше схильні до зносу приводи підняття полотна, саме полотно, замки закривання, що знаходяться під постійним погодним впливом. Низька температура, пил, що летить, бруд, що потрапляє в рухомі елементи ролет наближають їх поломку і роблять неминучим ремонт ролет. Іноді дуже важливо закривати захисні жалюзі на ніч, наприклад, якщо вони захищають торгову точку чи вітрину магазину.
Ми виконуємо ремонт, як правило, у зручний для вас час і якнайшвидше за часом. Ролети або рольставні, як їх часто називають, є важливим елементом отвору. Якщо вони заблокували вхід або вихід з приміщення, телефонуйте, і ми постараємося приїхати і полагодити вашу ролету поза чергою.

063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт