Ремонт захисних ролет, ремонт полотна ролети, заміна замку, заміна пружини на ролети, заміна шнура (мотузки) на ролети

Ремонт захисних ролет, ремонт полотна ролети, заміна замку, заміна пружини на ролети, заміна шнура (мотузки) на ролети

Ремонт захисних ролет, ремонт полотна ролети, заміна замку, заміна пружини на ролети, заміна шнура (мотузки) на ролети від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт захисних ролет - це необхідність, з якою кожен, рано чи пізно стикається. Зрозуміло, поломки виникають як у рольставнях з механічним управлінням, так і в тих, що забезпечені електроприводом, проте тип несправностей у тому та іншому випадку може бути різним. Причому нерідко потрібний терміновий ремонт механічних або автоматичних ролет, а компанія, де ви придбали цей товар, давно вже припинила своє існування або всі зайняті. Або просто закінчено гарантійний термін даного виробу: таке теж трапляється, і на жаль, часто. Однак у таких випадках не потрібно падати духом, вихід є: зверніться до нашої компанії, і ми здійснимо швидкий та якісний ремонт захисних ролетів.

Бригада ремонтників, оснащена професійним інструментом, досвідом та знаннями з ремонту ролет, що має із собою запасні частини, при першій же нагоді виїжджає на об'єкт для проведення ремонтних робіт. Як правило, більшість механічних поломок ролетів вдається усунути безпосередньо на об'єкті в день приїзду бригади.

Телефонуйте, завжди будемо раді з Вами співпрацювати!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт