Ремонт ролет після злому, ремонт захисної ролети після пошкодження, зламали ролету

Ремонт ролет після злому, ремонт захисної ролети після пошкодження, зламали ролету

Ремонт ролет після злому, ремонт захисної ролети після пошкодження, зламали ролету від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 500 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Ремонт захисної ролети після злому. Якщо так сталося, що Вашу ролету пошкодили з метою проникнення до приміщення. При цьому Ви не можете її відкрити, щоб потрапити до приміщення, або закрити в кінці робочого дня. Ми готові якнайшвидше приїхати Вам на допомогу та відремонтувати зламані частини ролети.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт

Супутні послуги