Ремонт ролет, ремонт ролетів, ремонт захисної ролети на ремонт ролети

Ремонт ролет, ремонт ролетів, ремонт захисної ролети на ремонт ролети

Ремонт ролет, ремонт ролетів, ремонт захисної ролети на ремонт ролети від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ролети дуже функціональні та довговічні, проте, у разі виникнення будь-яких проблем під час експлуатації, фахівці нашої компанії вирішать усі питання, пов'язані з ремонтом ролетів. Виїзд фахівців на об'єкт, для оцінки вартості ремонту ролет, відбувається протягом поточного дня, а у разі виявлення невеликих неполадок, основний ремонт проводиться майстром в момент огляду ролет. Більш складний ремонт ролет, що включає заміну нестандартних комплектуючих, проводиться фахівцями протягом декількох днів після огляду.

Ціни на ремонтні роботи залежать від типу комплектації ролет - напрямних, електроприводу, радіокерування, захисного короба, пружин та замків. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що всі роботи, пов'язані з усуненням несправностей та їх причин, а також безпосередньо з ремонтом захисних ролетів, будуть виконані якісно, максимально точно в строк та за прийнятними цінами.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт