Ремонт захисних ролет Київ, ремонт захисних ролет Київ

Ремонт захисних ролет Київ, ремонт захисних ролет Київ

Ремонт захисних ролет Київ, ремонт захисних ролет Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Навіть найякісніші ролетні системи найчастіше виходять з ладу і стають непридатними. Для кожної проблемної ролети знайдеться своє рішення!

Сьогодні ролети встановлюються повсюдно в квартирах, офісах, дачних будинках, з ними стали виникати всілякі проблеми: заїдати, рипіти, перетиратися шнури, ламатися замки, перегоряти електродвигуни і т.д.
Навіть найякісніші ролетні системи найчастіше виходять з ладу і стають непридатними. Можливо, вони вже відслужили свій термін і виробили весь ресурс, а можливо, вас підвели установники. Не впадайте у відчай, для кожної проблемної ролети у нас знайдеться своє рішення!
Більше того, ремонт ролетів у нашій компанії — це не лише усунення дефектів, а й модернізація.
Ніколи не робіть ремонт ролет самостійно, навіть якщо вам необхідний терміновий ремонт ролет. Це може призвести до непередбачених витрат та неприємних наслідків. Раціональніше замовити ремонт ролетів у професійної компанії, що дозволить заощадити гроші.
Низькі ціни на послуги та оперативність нашої команди завжди цінуються Клієнтами. Зверніться до нас прямо зараз і ми в найкоротші терміни прибудемо за адресою і допоможемо вашим ролетам. Вам не доведеться чекати на кілька днів. Майстри працюють без вихідних.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
заміна ригельного замку, модернізація обладнання, ремонт обладнання та автоматики, технічний огляд воріт, автоматики
Тип послуги
ремонт