Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 400 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет.

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Основною причиною, яка призводить до поломки ролетів, є те, що ролети часто встановлюються низько кваліфікованими фахівцями. Через порушення, допущені під час монтажу, профіль деформується, ламелі починають затирати, у шнурах з'являються розриви, ключі в замках ламаються, всі ці проблеми призводять до неправильної роботи ролети. Наш Сервісний центр готовий виправити всі недоліки за прийнятною ціною і в зручний для Вас час.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт