Ролети ремонт Київ, ремонт ролети Київ, ремонт ролетів Київ, замки на ролети Київ

Ролети ремонт Київ, ремонт ролети Київ, ремонт ролетів Київ, замки на ролети Київ

Ролети ремонт Київ, ремонт ролети Київ, ремонт ролетів Київ, замки на ролети Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт захисних ролет - це необхідність, з якою кожен, рано чи пізно стикається. Зрозуміло, поломки виникають як у рольставнях з механічним управлінням, так і в тих, що забезпечені електроприводом, проте тип несправностей у тому та іншому випадку може бути різним. Причому нерідко потрібний терміновий ремонт механічних або автоматичних ролет, а компанія, де ви придбали цей товар, давно вже припинила своє існування або всі зайняті. Або просто закінчено гарантійний термін даного виробу: таке теж трапляється, і на жаль, часто. Однак у таких випадках не потрібно падати духом, вихід є: зверніться до нашого Сервісного центру, і ми здійснимо швидкий та якісний ремонт захисних ролетів.

Наші майстри, оснащені професійним інструментом, досвідом та знаннями з ремонту ролет, що мають із собою запасні частини, при першій же нагоді виїжджають на об'єкт для проведення ремонтних робіт. Як правило, більшість механічних поломок ролетів вдається усунути безпосередньо на об'єкті в день приїзду майстрів.
Телефонуйте, завжди будемо раді з Вами співпрацювати!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт

Супутні послуги