Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонтуємо ролети, майстер по ремонту ролет

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонтуємо ролети, майстер по ремонту ролет

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонтуємо ролети, майстер по ремонту ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 200 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонтуємо ролети, майстер з ремонту ролет.

Професійний ремонт будь-яких ролетних конструкцій, маємо досвід та напрацювання, базу запчастин та постачальників, що дозволяє виконати повний спектр даної послуги.

Ми ремонтуємо ролети – пропонуємо повний комплекс послуг. Ми пропонуємо виконати професійно ремонт будь-яких ролетних конструкцій, маємо досвід та напрацювання, базу запчастин та партнерів постачальників, що дозволяє виконати повний спектр послуги з ремонту ролетів. Якщо вам потрібний ремонт ролет звертайтеся. Наш спеціаліст надасть повну інформацію про технологію ремонту ролетів, послуги та вартість. Телефонуйте нам, ми з радістю допоможемо вирішити проблему якісно та за помірну плату.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт