Ролети Київ, ролети Київ, ролети Київ, ролети Київ, захисні ролети Київ

Ролети Київ, ролети Київ, ролети Київ, ролети Київ, захисні ролети Київ

Ролети Київ, ролети Київ, ролети Київ, ролети Київ, захисні ролети Київ від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
3 500 ₴
В наявності

Доставка

 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
 Укрпошта50 - 100 грн
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Захисні ролети є механічними пристроями, призначеними для захисту віконних та дверних прорізів від несанкціонованого проникнення шляхом злому, а також для зменшення притоку – відтоку тепла та світла, покращення звукоізоляції. Ролети можуть бути змонтовані як зовні, так і усередині приміщення.
Захисна (протизламна) стійкість ролети визначається переважно параметрами полотна ролети, що набирається з ламелей, що виготовляються з алюмінієвих цільнотягнутих профілів або з алюмінієвих катаних профілів з пінним наповненням. Основними конструктивними елементами ролети є: полотно, захисний короб, шини, що направляють, кінцевий профіль і привід. Управління полотном ролети здійснюється за допомогою приводівнаведених типів: електропривод, комірний ручний, стрічковий ручний, привід з пружинно-енергетичним механізмом. Захисні ролети можуть бути оснащені пристроями дистанційного керування.
Конструкція ролети розрахована на тривалу та інтенсивну експлуатацію. Саме тому для виготовлення ролет використовуються тільки високоякісні матеріали. Механізм ролетів постійно вдосконалюється.

063-590-51-71

Характеристики

Виробник
Алютех
Країна виробництва
Білорусь
Призначення
для інших прорізів
Матеріал
алюміній
Профіль
пенонаповнений (роликового плющення)
Привід
механічний
Показати всі