Ремонт ролет в Києві, відремонтувати захисну ролету

Ремонт ролет в Києві, відремонтувати захисну ролету

Ремонт ролет в Києві, відремонтувати захисну ролету від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Виконуємо діагностику та ремонт ролет у короткі терміни за доступними цінами. Які б проблеми у Вас не виникли, необхідно звертатися до нашого Сервісного центру.

Розглянемо найчастіші причини звернення до майстрів сервісного центру.
Пошкоджено ламелі. Внаслідок сильної механічної дії окремі ламелі полотна ролет можуть отримати ті чи інші пошкодження. У цьому випадку можна замінити або ті ламелі, які пошкоджені, або поміняти полотно повністю. У першому випадку можлива деяка відмінність кольору нових і старих ламелей (залежить від тривалості терміну служби ролет).
Вихід із ладу різних механізмів. Механічні приводи, ригелі, кардани та інші елементи іноді можна відремонтувати. Але в деяких випадках, щоб ролети відновили працездатність, необхідна заміна комплектуючих.
Проблеми із електродвигуном. Така несправність виникає рідко, і найчастіше її причиною є порушення правил експлуатації ролет. Якщо двигун згорів, то провадиться його заміна.
Перехід із ручного управління на електропривод. Іноді замовники, які користувалися механічними способами керування хочуть перейти на електропривод. Чи можливий такий перехід, фахівець може визначити лише на місці.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт