Ремонт захисних ролет, ремонт ролети захисної

Ремонт захисних ролет, ремонт ролети захисної

Ремонт захисних ролет, ремонт ролети захисної від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ролети – це дуже складна конструкція, що зібрана з кількох систем. Якщо всі ці системи взаємодіють злагоджено, то жодних проблем не буває.

Всі системи ролети настільки взаємопов'язані, що якщо відбувається порушення в якому-небудь вузлі або деталі, і вони виходять з ладу, то може відбутися порушення і в інших системах, або позначиться на роботі ролета. І якщо це сталося, то ремонт ролетів потрібно робити негайно.
Чому це потрібно зробити якнайшвидше? Та тому що якщо вже порушено роботу когось вузла чи деталі, то це може призвести до серйозніших наслідків. Може порушитись вся система роботи ролети. А будь-який виробник ролетів може дати гарантію лише в тому випадку, якщо всі системи та вузли ролету працюють злагоджено. Якщо виявлено, що ламелі починають затирати та ламатися, то не потрібно самостійно проводити ремонт ролети, а краще запросити фахівців, які швидко усунуть причини. Причини можуть бути різні. І навряд чи самостійно вдасться визначити, в якому місці сталися порушення. У будь-якому випадку, якщо виникли проблеми з експлуатацією ролетів, то роблячи ремонт ролети самостійно, можна завдати ще більшої шкоди, не знаючи технічних характеристик цієї складної конструкції.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
заміна ригельного замку, пуско-налагоджувальні роботи
Тип послуги
ремонт