Ремонт ролети в Києві, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет, ремонт ролет

Ремонт ролети в Києві, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет, ремонт ролет

Ремонт ролети в Києві, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет, ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Один із основних напрямків нашої компанії це все, що пов'язано з ремонтом ролетів. Ми активно розвиваємось і з кожним роком нам довіряє все більше людей. Ми намагаємося давати ціни нижчі, ніж у когось або на ремонт ролет.
Якщо у Вас є необхідність відремонтувати свої ролети, звертайтесь до нас і ми з радістю в найкоротший термін допоможемо Вам.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт