Ремонт ролети в Києві, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет, ремонт ролет

Ремонт ролети в Києві, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет, ремонт ролет

Ремонт ролети в Києві, ремонт ролетів Київ, Київ ремонт ролет, ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Один із основних напрямків нашої компанії це все, що пов'язано з ремонтом ролетів. Ми активно розвиваємось і з кожним роком нам довіряє все більше людей. Ми намагаємося давати ціни нижчі, ніж у когось або на ремонт ролет.
Якщо у Вас є необхідність відремонтувати свої ролети, звертайтесь до нас і ми з радістю в найкоротший термін допоможемо Вам.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт
Дивіться також