Ремонт ролет Київ, установка ролет Київ, заміна деталей в ролетах.

Ремонт ролет Київ, установка ролет Київ, заміна деталей в ролетах.

Ремонт ролет Київ, установка ролет Київ, заміна деталей в ролетах. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Неправильна експлуатація виробу, навмисне фізичне вплив на конструкцію, несправність електроприводу автоматичних ролет може призвести до поломки виробу, а отже, у цьому випадку вам знадобиться ремонт ролетів. Головне не намагатися зробити ремонт самотужки, тому що при такому ремонті частіше можна лише нашкодити, ніж виправити поломку.

Ремонт ролет відбувається: виїзд фахівця для визначення несправності та безпосередньо ремонт (80% комплектуючих завжди у майстра із собою). Щоб зробити ремонт ролетів, наші фахівці використовують тільки оригінальні якісні комплектуючі. Крім того, ми робимо гарантійне обслуговування замінених деталей.
За швидким та грамотним ремонтом ролетів звертайтесь до нашого сервісного центру: ми гарантуємо професійний підхід до справи!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт