Зовнішні ролети на вікна Київ, захисний ролет на вікна Київ, установка ролетів Київ, ролети Київ.

Зовнішні ролети на вікна Київ, захисний ролет на вікна Київ, установка ролетів Київ, ролети Київ.

Зовнішні ролети на вікна Київ, захисний ролет на вікна Київ, установка ролетів Київ, ролети Київ. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 3 200 ₴
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Зовнішні ролети на вікна Київ, захисний ролет на вікна Київ, встановлення ролетів Київ, ролети Київ.

Ролет дозволить створити додатковий захист, адже навіть найпростіша конструкція є серйозною психологічною перешкодою для зловмисників.

Найбільш актуальною установка ролетів буде для підприємств промисловості, фірм, офісів, квартир, приватних будинків. Ролет дозволить створити додатковий захист, адже навіть найпростіша конструкція є серйозною психологічною перешкодою для зловмисників. Крім того, ролет здатний підкреслити особливий імідж вашого офісу, будинку, квартири, а його надійна робота буде лише зайвим аргументом на користь вашого престижу.
Установка ролетів нашими майстрами гарантує вам максимальну надійність обраної Вами конструкції, ми ідеально закріпимо всі вузли та кріплення. Наші фахівці порекомендують вам, який механізм дії вашого ролета найкраще вибрати. Монтаж ролетів у нас обов'язково має на увазі рекомендації щодо вибору потрібного управління, а також можливість оснащення різними додатковими пристроями.
Для отримання більш детальної інформації про ролети, їх виготовлення та встановлення необхідно зв'язатися з нашими фахівцями.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Виробник
Алютех
Країна виробництва
Білорусь
Призначення
віконні, для інших прорізів
Матеріал
алюміній
Профіль
пенонаповнений (роликового плющення)
Показати всі