Ремонт захисних ролет Ірпінь, ремонт захисної ролети в Ірпені, ремонт ролети в Ворзелі, ремонт захисного ролета в Бучі

Ремонт захисних ролет Ірпінь, ремонт захисної ролети в Ірпені, ремонт ролети в Ворзелі, ремонт захисного ролета в Бучі

Ремонт захисних ролет Ірпінь, ремонт захисної ролети в Ірпені, ремонт ролети в Ворзелі, ремонт захисного ролета в Бучі від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт захисних ролет Ірпінь, ремонт захисної ролети в Ірпені, ремонт ролети у Ворзелі, ремонт захисного ролета у Бучі, ремонт захисної ролети Гостомель.

Серед основних несправностей, які мають на увазі ремонт захисних ролет, можна виділити:

- розрив троса, тягової мотузки (шнура);

- знос роликів, внутрішніх касет;

- механічні пошкодження короба, ламелей, що направляють;

- Вихід з ладу внутрішніх деталей та механізмів (замків, валів,
ригелів, тягових пружин, редукторів);

- заїдання полотна;

- збої в роботі електроприводу (за його наявності);

- Несправності у пульті управління, в автоматиці конструкції.

Ламаються ролети з кількох причин. Неправильний монтаж, неправильне складання, погодні фактори, зношування рухомих деталей або злом ролети з метою проникнення всередину приміщення.

Будь-яка ролета складається з кількох основних систем: полотно, що складається з ламелей, що власне і захищають віконний або дверний проріз, короба з механізмом підйому полотна та пристрою керування, наприклад, кнопкою, у разі електричного керування або касетою зі шнуром або просто коміром.

Найчастіше схильні до зносу приводи підняття полотна, саме полотно, замки закривання, що знаходяться під постійним погодним впливом. Низька температура, пил, що летить, бруд, що потрапляє в рухомі елементи ролет наближають їх поломку і роблять неминучим ремонт ролет. Іноді дуже важливо закривати захисні жалюзі на ніч, наприклад, якщо вони захищають торгову точку чи вітрину магазину.

Ми виконуємо ремонт, як правило, у зручний для Вас час і якнайшвидше за часом. Ролети або рольставні, як їх часто називають, є важливим елементом отвору. Якщо вони заблокували вхід або вихід із приміщення, телефонуйте, і ми постараємося приїхати цього ж дня і відремонтувати Ваші ролети.

063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
пуско-налагоджувальні роботи
Тип послуги
ремонт