Продаж замку на ролету, замки на ролети, замок на захисну ролету, замки ригельні з ключами, замки для ролет недорого

Продаж замку на ролету, замки на ролети, замок на захисну ролету, замки ригельні з ключами, замки для ролет недорого

Продаж замку на ролету, замки на ролети, замок на захисну ролету, замки ригельні з ключами, замки для ролет недорого від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
750 ₴
Хит продаж
В наявності

Доставка

 Нова Пошта
За тарифами перевізника
 Укрпошта
50 - 100 ₴
Детальніше про доставку

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Замок сталевий, з двостороннім керуванням, складається з центральної частини, 2-х ключів та монтажного кріплення для встановлення у профіль.
Замок ригельний у нижню планку застосовується з усіма видами механічного керування. У нижню планку полотна ролети вставляється замок із ключем. Принцип дії простий при повороті ключа ригельна пластина розсувається (входить в отвори в напрямних шинах і рольставні закриваються) або при повороті ключа у зворотний бік ригельна пластина зсувається (виходить з отворів у напрямних шинах і відкриваються ролети).
Працюємо без вихідних та свят!
044-228-62-66, 063-590-51-71


Відправка містами та областями України: Вінницька область (Вінниця), Волинська область, Житомирська область (Житомир), Закарпатська область, Запорізька область (Запоріжжя), Івано-Франківська область (Івано-Франківськ), Київська область, Кіровоградська область (Кіровоград), Львівська область (Львів), Миколаївська область (Миколаїв), Одеська область (Одеса), Полтавська область (Полтава), Рівненська область (Рівне), Сумська область (Суми), Тернопільська область (Тернопіль), Харківська область (Харків), Херсонська область (Херсон), Хмельницька область (Хмельницький), Черкаська область (Черкаси), Чернігівська область (Чернігів), Чернівецька область (Чернівці).

Характеристики

Країна виробництва
Польща
Призначення
для ролет
Вид
механічний замок