Ремонт ролети, установка ролет, переробка захисних ролет, переробка управління ролетами в Києві.

Ремонт ролети, установка ролет, переробка захисних ролет, переробка управління ролетами в Києві.

Ремонт ролети, установка ролет, переробка захисних ролет, переробка управління ролетами в Києві. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 600 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролети, встановлення ролет, переробка захисних ролет, переробка управління ролетою в Києві.

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Основною причиною, яка призводить до поломки ролетів, є те, що ролети часто встановлюються низько кваліфікованими фахівцями. Через порушення, допущені під час монтажу, профіль деформується, ламелі починають затирати, у шнурах з'являються розриви, ключі в замках ламаються, всі ці проблеми призводять до неправильної роботи ролети. Наш Сервісний центр готовий виправити всі недоліки за прийнятною ціною та у зручний для Вас час.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт