Ремонт ролет, ремонт захисної ролети, ремонт ролет

Ремонт ролет, ремонт захисної ролети, ремонт ролет

Ремонт ролет, ремонт захисної ролети, ремонт ролет від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролет недорого, ремонт захисної ролети терміново, ремонт ролет швидко.

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

Ремонт ролетів ми проводимо в досить стислий термін і ніколи не затримуємо наших клієнтів, проте в нашому переліку послуг є терміновий ремонт ролет. Щоб суттєво знизити ймовірність ремонту ролет, наша компанія пропонує профілактичний ремонт, а також додаткові інструкції щодо правильної експлуатації та профілактики.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт
Дивіться також