Ремонт захисних ролет всіх видів, ремонт ролети Київ, ремонт ролети в Києві, ремонт захисного ролета в Києві

Ремонт захисних ролет всіх видів, ремонт ролети Київ, ремонт ролети в Києві, ремонт захисного ролета в Києві

Ремонт захисних ролет всіх видів, ремонт ролети Київ, ремонт ролети в Києві, ремонт захисного ролета в Києві від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт захисних ролет всіх видів, ремонт ролети Київ, ремонт ролету, ремонт захисного ролета в Києві.

«Сервісний центр з ремонту ролет» пропонує послуги з ремонту ролет у Києві та Київській області. На жаль ні що не вічне, навіть міцна конструкція та точна автоматика іноді виходять з ладу. Але не варто панікувати і засмучуватися, ми поряд! Вам потрібно лише зателефонувати нам, розповісти про Вашу проблему-поломку. Наші спеціалісти з ремонту швидко відреагують на Вашу проблему, та швидко усунуть усі неполадки у ролеті. А так само підкажуть як уникнути подібних поломок надалі.

У нас можна замовити професійний ремонт захисних ролетів будь-якої складності. Оперативно та грамотно ми відремонтуємо Ваші ролети як на механічному, так і на електричному управлінні. Встановлення та ремонт захисних ролет ми здійснюємо не один рік, тому наші майстри добре знають про всі нюанси надання даних послуг. У своїй роботі ми використовуємо лише якісні матеріали, тому надаємо гарантію. У зв'язку з чим всі наші ремонтні роботи виконуються на максимально можливому високому рівні та в максимально стислий термін.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
заміна ригельного замку, модернізація обладнання, ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт