Удосконалення ролет, переробка управління ролетами, ремонт ролет, модернізація ролет в Києві.

Удосконалення ролет, переробка управління ролетами, ремонт ролет, модернізація ролет в Києві.

Удосконалення ролет, переробка управління ролетами, ремонт ролет, модернізація ролет в Києві. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
1 300 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Переробка ролет призводить до спрощення використання ролети, поліпшення будинку, офісу або іншого приміщення, яке захищає ролети.
Види модернізації рольставен:
- заміна карданного управління ролетів на електричне управління;
- заміна стрічкового керування ролет на електричне;
- заміна пружинно-інерційного механізму керування на електропривод;
- тросиковий привід на електропривод ролети;
- Зміна розмірів ролет із будь-яким приводом.
Пропонуємо змінити керування ролет: Ролети з електроприводом безперечно зручніше у використанні, ніж ролети з ручним керуванням, але і відповідно дорожче. Якщо спочатку були встановлені ролети з ручним керуванням, і виникла потреба або бажання зробити на цій платформі електричну ролету звертайтеся, і ми виконаємо цю роботу.
Практично будь-який привід ролети ми можемо змінити залежно від потреб користувача, якщо виникла потреба зміни керування ролет, або необхідний ремонт — зверніться до нас і допоможемо Вам вирішити цю проблему. У ряді випадків, коли ручне керування ролети зламалося, і не зрозуміло, що краще, ремонтувати старе ручне керування, або переробка механізму ролети на електропривод з можливістю ручного аварійного підйому - проконсультуйтеся з фахівцем і можливо, замість ремонту, вдасться поліпшити встановлені ролети. Удосконалення ролетів, переробка управління, ремонт ролет будь-якої складності - роботи, які наші фахівці вміють робити добре, від проектування до монтажу. Переробка ролет призводить до спрощення використання ролети, поліпшення будинку, офісу або іншого приміщення, яке захищає ролети.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
модернізація обладнання
Тип послуги
ремонт
Назначение
оконные