Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонт ролети

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонт ролети

Ремонт ролетів Київ, ремонт ролет Київ, ремонт ролети від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ремонт ролет будь-якої складності. Заміна вузлів та механізмів. Елементи полотна. Автоматики та електроприводів. Заміна замків. Демонтаж старих конструкцій.

Експлуатація ролет дуже проста, а надійний механізм служить власнику довгі роки. Однак, в деяких ситуаціях через неправильну експлуатацію все ж таки виникає необхідність ремонту ролет. Найбільш частими неполадками в роботі ролет є: заїдання, стопоріння, механічний шум при підйомі та спуску рольставни, пошкодження самих ламелей. Варто також відзначити, що найчастіше ремонт ролет з автоматичним управлінням (електродвигуном) значно складніше ремонту рольставни з ручним управлінням.
Найчастіше власники рольставен намагаються самі усунути несправності в їх роботі, що тільки посилює поломку і здорожує подальший ремонт ролетів. Тому ми настійно рекомендуємо при виникненні будь-яких проблем в експлуатації звертатися до кваліфікованих фахівців, що дозволить вам заощадити час, кошти, а також убереже конструкцію ваших рольставень від незворотних пошкоджень, що не піддаються ремонту, завданих невмілим втручанням. Так що при виявленні несправності в роботі електроприводу або приладу автоматики ролет необхідно негайно відключити їх від електричної мережі і викликати фахівця.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт