Рольставні ремонт Київ, ролети захисні, ремонт ролети, установка ролетів, запасні частини на ролету

Рольставні ремонт Київ, ролети захисні, ремонт ролети, установка ролетів, запасні частини на ролету

Рольставні ремонт Київ, ролети захисні, ремонт ролети, установка ролетів, запасні частини на ролету від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
350 ₴

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Сьогодні ролети встановлюються повсюдно в квартирах, офісах, дачних будинках, якщо з ними стали виникати всілякі проблеми: заїдати, рипіти, перетиратися шнури, ламатися замки, перегоряти електродвигуни і т.д.

Навіть найякісніші ролетні системи найчастіше виходять з ладу і стають непридатними. Можливо, вони вже відслужили свій термін і виробили весь ресурс, а можливо, вас підвели установники. Не впадайте у відчай, для кожної проблемної ролети у нас знайдеться своє рішення!

Пропонуємо допомогу з пошуку та усунення несправностей, налаштування автоматики ваших ролет (рольставен) у Києві та Київській області. Надаємо послуги зі встановлення ролет. Консультуємо щодо встановлення, модернізації механічних та автоматичних ролет, заміни несправних частин. Виробляємо сервісне, гарантійне, після гарантійне обслуговування. У нас ви можете замовити запасні частини для ремонтних робіт, пов'язаних з ролетами.

Телефонуйте, завжди будемо раді з Вами співпрацювати!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт