Заміна шнура в ролетах Київ, заміна замку в ролети, ремонт полотна в ролети, заміна пружини в ролети.

Заміна шнура в ролетах Київ, заміна замку в ролети, ремонт полотна в ролети, заміна пружини в ролети.

Заміна шнура в ролетах Київ, заміна замку в ролети, ремонт полотна в ролети, заміна пружини в ролети. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 800 ₴
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Послугою з ремонту ролет користуються все більше і більше людей, а пов'язано це з тим, що в Києві та області з'явилося багато фірм «сезонників», що продають ролетні системи. Такі фірми прагнуть заробити якнайбільше грошей і зовсім не думають про якість. Замовивши ролети в такій компанії, Вашим ролетам обов'язково знадобиться послуга ремонту. Необхідність проведення робіт з ремонту ролетів може виникнути внаслідок поганого монтажу або використання неякісних матеріалів при складанні ролету, а також через неправильну експлуатацію ролетів. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити проблеми, пов'язані з ролетами, а також проінструктують Вас щодо подальшої їх експлуатації. Сучасні технологічні рішення, що використовуються в роботі Нашої компанії дозволяють Вам забути про ремонт ролет на довгий час.

Звертайтесь до нас, ми намагатимемося максимально швидко та якісно вирішити Вашу проблему!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт