Заміна шнура в ролетах Київ, заміна замку в ролети, ремонт полотна в ролети, заміна пружини в ролети.

Заміна шнура в ролетах Київ, заміна замку в ролети, ремонт полотна в ролети, заміна пружини в ролети.

Заміна шнура в ролетах Київ, заміна замку в ролети, ремонт полотна в ролети, заміна пружини в ролети. від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
від 800 ₴
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Послугою з ремонту ролет користуються все більше і більше людей, а пов'язано це з тим, що в Києві та області з'явилося багато фірм «сезонників», що продають ролетні системи. Такі фірми прагнуть заробити якнайбільше грошей і зовсім не думають про якість. Замовивши ролети в такій компанії, Вашим ролетам обов'язково знадобиться послуга ремонту. Необхідність проведення робіт з ремонту ролетів може виникнути внаслідок поганого монтажу або використання неякісних матеріалів при складанні ролету, а також через неправильну експлуатацію ролетів. Наші фахівці допоможуть Вам вирішити проблеми, пов'язані з ролетами, а також проінструктують Вас щодо подальшої їх експлуатації. Сучасні технологічні рішення, що використовуються в роботі Нашої компанії дозволяють Вам забути про ремонт ролет на довгий час.

Звертайтесь до нас, ми намагатимемося максимально швидко та якісно вирішити Вашу проблему!

044-228-62-66, 063-590-51-71

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт
Дивіться також