Заміна мотузки на захисній ролеті, замінити шнур ролетний, заміна шнура на захисній ролеті, заміна шнура підйому ролети

Заміна мотузки на захисній ролеті, замінити шнур ролетний, заміна шнура на захисній ролеті, заміна шнура підйому ролети

Заміна мотузки на захисній ролеті, замінити шнур ролетний, заміна шнура на захисній ролеті, заміна шнура підйому ролети від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
850 ₴
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Шнуровий привід - це найпростіший пристрій для управління підняття і опускання полотна ролети. Він складається з укладача шнура або (так званої коробки), в яку намотується відповідно шнур. Укладач розташовується всередині приміщення біля віконного отвору. Інший кінець шнура закріплений на шківі валу у коробі. Рукою шнур відтягується вниз або крутиться ручка на коробці, при цьому полотно піднімається, а якщо підтягувати шнур на себе або крутити ручку вона переміщається вгору - полотно опускається. Передбачено також можливість зупинки полотна ролети на потрібній висоті в неповному піднятому стані. Для цього коробка має спеціальний фіксатор, який не дозволяє шнуру мимоволі повертатися вгору.

Як ми всі знаємо, нічого вічного на жаль немає. Тому згодом шнур починає перетиратись, і в цьому випадку його потрібно замінити на новий. У цій ситуації наші кваліфіковані фахівці якісно та швидко замінять шнур у захисній ролеті.

Звертайтеся до нас, ми з легкістю вирішимо цю проблему.

Ми працюємо по всьому м. Києву без вихідних та свят.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Заміна шнура на захисній ролеті: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт