Поміняти замок для ролети в Києві, заміна ролетного замку в Києві, не відкривається замок на ролети

Поміняти замок для ролети в Києві, заміна ролетного замку в Києві, не відкривається замок на ролети

Поміняти замок для ролети в Києві, заміна ролетного замку в Києві, не відкривається замок на ролети від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
Ціну уточнюйте
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Ригельний замок для ролет - це зручна конструкція, що надійно захищає приміщення від непроханих гостей. Такі замки створені спеціально для ролет, вони ідеально підходять до них, вписуються в дизайн, не псують вигляд, акуратно. Даний тип замку абсолютно виключає можливість злому, щоб відкрити його без ключа практично нереально – потрібно буде знімати всю конструкцію.
Ролети рухаються вертикально. Замок допомагає заблокувати рух, запобігши мимовільному підняттю віконниць. Як правило, замки встановлюють у нижній частині конструкції. Вони надійні, прості в експлуатації та довговічні.

Ми раді представити Вашій увазі ремонт та заміну ригельних замків для ролет. Ці послуги Ви маєте можливість замовити у нас.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Детальна інформація на сайті http://remont-rollet-kiev.zakupka.com

Ремонт захисних ролетів: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуги
заміна ригельного замку, ремонт обладнання та автоматики
Тип послуги
ремонт