Заміна петель С94, заміна петель на алюмінієвих дверях S 94, заміна навісів в алюмінієвих дверях, віконно-дверні петлі

Заміна петель С94, заміна петель на алюмінієвих дверях S 94, заміна навісів в алюмінієвих дверях, віконно-дверні петлі

Заміна петель С94, заміна петель на алюмінієвих дверях S 94, заміна навісів в алюмінієвих дверях, віконно-дверні петлі від компанії Сервісний центр по ремонту ролет - фото 1
500 ₴
Хит продаж

Оплата

 Оплата кур'єрові по м. Київ (Готівкою)
 Оплата під час самовивезення по м. Київ (Готівкою)

Опис

Заміна петель є найпоширенішою причиною виклику майстра. Тому що на петлі кріпляться дверні стулки, під час відчинення та закривання дверей петлі зазнають серйозного навантаження, результатом якого може стати їх поломка. Звичайно ж, термін служби дверних петель безпосередньо залежить від їх якості, але будь-який виріб, що навіть відрізняється високими експлуатаційними характеристиками, може зламатися, особливо при поєднанні довгого і не дуже дбайливого використання. В цьому випадку заміна петель допоможе повернути вашій дверній конструкції робочі якості. Наша компанія пропонує продаж та встановлення петель S 94 в алюмінієві конструкції по Києву. Продаж по Україні.

Звертайтеся до нас і ми з радістю допоможемо вирішити Вашу проблему.

044-228-62-66, 063-590-51-71

Заміна петель S-94 на алюмінієвих дверях та вікнах у Києві: в Оболонському районі, Подільському районі, Святошинському районі, Шевченківському районі, Солом'янському районі, Голосіївському районі, Печерському районі, Дарницькому районі, Дніпровському районі, Деснянському районі.

Характеристики

Вид послуг, що надаються
ремонт
Вид дверей
вхідні двері
Дивіться також